Milenium

milenium

Milenium to firma oferująca swoim klientom możliwośc typowania wyników sportowych. Zakłady bukmacherskie Milenium to znakomita alternatywa dla innych bukmacherów naziemnych. Milenium posiada bogatą ofertę zakładów sportowych, choć istnieje na polskim rynku dopiero od 2004 roku.


Warning: include(../sportbet.pl/include/banner_body_glowny.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/sportbe/domains/sportbet.pl/public_html/zaklady.sportbet.pl/zaklady/reklama/468x120-ogolny.php on line 1

Warning: include(../sportbet.pl/include/banner_body_glowny.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/sportbe/domains/sportbet.pl/public_html/zaklady.sportbet.pl/zaklady/reklama/468x120-ogolny.php on line 1

Warning: include() [function.include]: Failed opening '../sportbet.pl/include/banner_body_glowny.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php53/usr/share/pear:/opt/alt/php53/usr/share/php') in /home/sportbe/domains/sportbet.pl/public_html/zaklady.sportbet.pl/zaklady/reklama/468x120-ogolny.php on line 1

Milenium posiada już wiele punktów sprzedaży kuponów na terenie naszego kraju. Dzięki temu zakłady bukmacherskie Milenium trafiają do dość dużej grupy graczy. W ciągu kilku lat milenium zyskał bardzo dobrą opinię.

Milenium o sobie

Na stronie firmy Zakłady Bukmacherskie Milenium możemy przeczytać co bukmacher milenium mówi sam o sobie:

Na początku była idea.
Idea takiej formy zakładów bukmacherskich, która powinna ożywić dość bierny do tej pory polski rynek, a także usatysfakcjonować klientów. Idea firmy otwartej na propozycje i sugestie graczy. Idea posiadania bogatej oferty gier i zakładów.

Tuż za pomysłem pojawił się czyn.
Milenium rozpoczęło działalność 18 pazdziernika 2004 roku. Początkowo pojawiło się 15 punktów przyjmowania zakładów, teraz na terenie całego kraju lokali z biało-czerwonym szyldem jest już sporo ponad 150. Oczywiście na tym się nie skończy. Milenium pragnie dotrzeć do jak największej liczy graczy, dlatego wciąż otwierane są nowe punkty. Podczas gdy Milenium wciąż się rozwija, inne firmy zdążyły upaść, co potwierdza, że aby utrzymać się na polskim rynku potrzebna jest determinacja oraz ciężka praca.

Jak pracujemy?
Pracujemy, aby wciąż doskonalić to co do tej pory powstało. Milenium to zespół młodych, zapalonych ludzi, którzy wierzą w to co robią, zespół zgrany i zawsze otwarty na jakiekolwiek sugestie. A wszystko to, aby zadowolić naszych klientów.

Ożywienie.
Wciąż zaskakujemy konkurencję. Wprowadzamy stale do naszej oferty nowe gry, umożliwiamy graczom zawarcie zakładów na dyscypliny nieobecne do tej pory na polskim rynku bukmacherskim. Jeśli konkurencja podąża naszym śladem, my już staramy się być co najmniej kilka kroków przed nimi. No i co najbardziej istotne – wyróżniają nas zdecydowanie najwyższe kursy.

Co będzie dalej?
Jaka będzie przyszłość – pokaże czas. Już teraz możemy jednak zapewnić, że w najbliższym czasie wprowadzimy nowości, które powinny zrewolucjonizować polski rynek zakładów wzajemnych. Nowości, których jeszcze rok temu pewnie nikt nie mógł się spodziewać. Nowości, które robimy zawsze, aby usatysfakcjonować klientów. A wszystko pod biało-czerwonym szyldem Milenium.


Te słowa mówią same za siebie! Sprawdz zakłady bukmacherskie Milenium!


Notice: Undefined index: scb1ed3 in /home/sportbe/domains/sportbet.pl/public_html/zaklady.sportbet.pl/zaklady/menu.php on line 1