Toto-mix

Toto-mix

Toto-mix to zakłady bukmacherskie organizowane przez założoną w 1992 roku w Warszawie spółkę akcyjną Totolotek S.A.. Totolotek S.A. obok zakładów bukmacherskich Toto-mix organizuje także totalizatorem piłkarskim Toto-Liga i Toto-Gol oraz jest dystrybutorem losów loterii pieniężnej Fux. Tak szeroka oferta tego bukmachera naziemnego zadowoli nawet najbardziej wybrednych graczy.


Warning: include(../sportbet.pl/include/banner_body_glowny.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/sportbe/domains/sportbet.pl/public_html/zaklady.sportbet.pl/zaklady/reklama/468x120-ogolny.php on line 1

Warning: include(../sportbet.pl/include/banner_body_glowny.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/sportbe/domains/sportbet.pl/public_html/zaklady.sportbet.pl/zaklady/reklama/468x120-ogolny.php on line 1

Warning: include() [function.include]: Failed opening '../sportbet.pl/include/banner_body_glowny.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php53/usr/share/pear:/opt/alt/php53/usr/share/php') in /home/sportbe/domains/sportbet.pl/public_html/zaklady.sportbet.pl/zaklady/reklama/468x120-ogolny.php on line 1

Sieć punktów przyjmowania zakładów bukmacherskich Toto-mix stale się powiększa. Zakłady przyjmowane są w systemie on-line. Toto-mix są to zakłady o wygrane pieniężne polegające na typowaniu zaistnienia różnych, nie tylko sportowych zdarzeń. W zakładach Toto-Mix uczestnik wpłaca stawkę, a wysokość wygranej zależy od umówionego z przyjmującym zakład stosunku wpłaty do wygranej.

Totalizator piłkarski Toto-Liga, to zakłady polegające na wytypowaniu przez uczestnika zakładów rozstrzygnięć 13 meczów piłkarskich, objętych zestawem par opublikowanym przez Spółkę.

W totalizatorze Toto-Gol, uczestnik zakładów typuje wyniki bramkowe 6 meczów piłkarskich, opublikowanych przez Spółkę w zestawie par. Totolotek S.A. jest wyłącznym organizatorem tego typu zakładów w Polsce.

Loterie pieniężne Fux to 6 rodzajów loterii, różniących się pulą wygranych. Cena jednego losu wynosi 2 złote.

Totolotek S.A. aktywnie udziela finansowego i organizacyjnego wsparcia wszelkim formom działalności, które są związane z amatorskim i profesjonalnym futbolem.

Totolotek S.A. to jeden z czołowych bukmacherów działających na polskim rynku. Stało się to głównie dzięki zakładom bukmacherskim Toto-Mix. Nie zwlekaj! Sprawdz Totolotek S.A. oraz zakłady bukmacherskie Toto-mix już dzisiaj!


Notice: Undefined index: scb1ed3 in /home/sportbe/domains/sportbet.pl/public_html/zaklady.sportbet.pl/zaklady/menu.php on line 1